Kullanım Koşullarımız

Nefisbiyemek.com Kullanım Koşulları Aşağıdaki Gibidir

Nefis Yemek’de gezinmeniz ve içeriğini kullanımınız aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir.

İçerik

Nefis Bi’Yemek’de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Nefis Bi’Yemek’de yayınlanan tüm içerik site yazarları tarafından sağlanmakta olup tarif gönder bölümünden tarif gönderen yazarlar gönderdikleri içeriğin (fotoğraf ve tarif içeriği) Nefis Bi’Yemek’ce kullanılmasına, değiştirilmesine yayınlanmasına süresiz izin vermiş sayılırlar. Yayınlanan tariflerin yayından kaldırılması konusunda kararı Nefis Bi’Yemek verecektir.

Nefis Bi’Yemek’de yer alan bağlantılara/yönlendirmelere (link) ilişkin hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Nefis Bi’Yemek bağlantı ve yönlendirmelerin içeriğini kontrol etmediği gibi, içeriğin doğruluğu, yönlendirilen adreste virüs, trojan, phishing ve benzeri zararlı bir unsur olmadığı veya yönlendirilen sitenin hukuka uygun olduğu gibi veya benzeri hiçbir bir garanti vermemektedir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Nefis Bi’Yemek T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Nefis Bi’Yemek hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (bir) hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır.

Telif hakları ve alıntı

Nefis Bi’Yemek’de yayınlanan tüm içerik ve site kodlarına ilişkin tüm haklar (kopyalama, çoğaltma, işleme, yayma)Nefis Bi’Yemek’e aittir. İçeriğe ilişkin yazarlar ve Nefis Bi’Yemek arasında yapılmış sözleşme hükümleri saklıdır.

Nefis Bi’Yemek içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı müddetçe site içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır.

Nefis Bi’Yemek dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkı saklıdır.